Izvor: Blic, 11.Dec.2010, 00:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ščepović i Tomić vraćeni u prvi tim
Aleksandar Stanojević, trener Partizana, odlučio je da vrati Nemanju Tomića i Marka Šćepovića u prvi tim crno-belih.
Dvojica mladih fudbalera su posle utakmice sa Čukaričkim, odigrane u novembru mesecu, prekomandovana u filijalu srpskog šampiona - Teleoptik, a Stanojević je procenio da je vaspitna mera imala efekta.
"Razgovarao sam sa njima i odlučio da ih vratim u prvim tim. Oni će obaviti zimske >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pripreme sa ostatkom prvog tima. Najvažnije je da su obojica rekla da su svesni grešaka i obećali da im se to neće ponoviti, jer znaju da bi im tu bio kraj u Partizanu", rekao je Stanojević.










