Savršen debi Petrića na klupi Čuke – Radnik kapitulirao već u 40. sekundi

Izvor: B92, 09.Feb.2024, 18:27

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Radnik u Surdulici rezultatom 3:0 (2:0) u prvoj utakmici "prolećnog" dela sezone Superlige.

Na klupi gostiju debitovao je Gordan Petrić - na najbolji mogući način.

Dvostruki strelac za "brđane" bio je Igor Miladinović, u 40. sekundi i 18. minutu, a dvostruki asistent bio je Luka Adžić.

Surduličani su potom, u drugom poluvremenu, dotukli sami sebe - Abubakar je u 73. minutu postigao autogol.

Tada >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je pitanje pobednika definitivno prestalo da se postavlja.

Gosti su pokazali da su u ovom trenutku daleko bolji tim, spremniji, uigraniji, kvalitetniji, i tu su gde jesu na tabeli upravo zbog ovakve igre kakvu su prikazali danas na jugu.

Čukaričkom je ovo peta pobeda u poslednjih šest utakmica.

Železničar iz Pančeva je naredni rival tima sa Banovog Brda.

"Teška utakmica i za nas i za njih, prva posle pauze, znali smo da će biti teška, da će momci da pruže maksimum. Dali smo tri gola, nismo primili nijedan i sve čestitke momcima. Imao sam osećaj da su momci igrali za sportskog direktora Gorana Grkinića kome je umrla majka, kome i ja ovim putem želim da izjavim saučešće", rekao je odmah nakon meča Petrić, za TV Arenu.

Radnik do daljeg ostaje na psolednjem mestu na tabeli, dok je Čukarički četvrti.