Savić: Radnički blagi favorit

Izvor: B92, 10.Maj.2013, 16:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Savić: Radnički blagi favorit

Trener Crvene zvezde Dejan Savić rekao je da je Radnički iz Kragujevca u blagoj prednosti u četvrtom meču finalne serije, jer igra pred svojom publikom.

Zvezda trenutno vodi sa 2-1 u pobedama i jedan trijumf je deli da posle tačno 20 godina osvoji titulu državnog prvaka.

Biće tvrda borba kao u prethodne tri utakmice. Može da se kaže da su obe ekipe na najbolji način iskoristile domaći teren, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << tako da sada blagu prednost dajem Radničkom. Biće izuzetno teško, vraća im se suspendovani Vanja Udovičić, ali čuo sam da da neće moći da računaju na Slavka Gaka, koji je slomio šaku”, rekao je Savić.

Savić je dodao da će Radnički biti u psihološkoj prednosti ukoliko izbori peti meč na “Tašmajdanu”.

Ne osećamo opterećenje, ne smemo da igramo na sve ili ništa. Ukoliko Radnički izjednači, mislim da će oni biti u pshiloškoj prednosti, bez obzira što će se majstorica igrati u Beogradu. Ali hajde da sačekamo meč u Kragujevcu”, rekao je Savić.

Trener ‘crveno-belih’ nije želeo da komentariše izjavu kolege Dejana Udovičića, koji je izrazio nadu da će sudije u Kragujevcu imati isti kriterijum pema domaćinu kao i u Beogradu.

Ne želim da komentarišem suđenje, nisam to radio ni kada smo igrali u Ligi šampiona, nacionalnom Kupu, pa ne želim ni sad”, poručio je Savić.

Četvrti duel Radničkog i Crvene zvezde igra se u subotu od 19 časova u Kragujevcu.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na B92...






Povezane vesti

Savić: Radnički je blagi favorit u Kragujevcu

Izvor: Blic, 10.Maj.2013

Trener vaterpolista Crvene zvezde Dejan Savić rekao je da je Radnički iz Kragujevca u blagoj prednosti u četvrtom meču finalne serije plej-ofa, jer igra pred svojom publikom...Zvezda trenutno vodi sa 2:1 u pobedama i jedan trijumf je deli da posle tačno 20 godina osvoji titulu državnog prvaka..."Biće...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.