Sasuolo sa penala do tri boda VIDEO

Izvor: B92, 17.Mar.2023, 21:31

Fudbaleri Sasuola ostvarili su pobedu u prvom susretu 27. kola Serije A.

Oni su kao domaćini bili bolji od ekipe Specije, 1:0 (0:0).

Nije bilo previše prilika na ovom susretu, a reklo bi se da je Sasuolo zasluženo stigao do bodova.

U prvom poluvremenu, šanse za Sasuolo imali su Domeniko Berardi u 34. i Mateus Enrike u 45. minutu.

Momenat odluke viđen je u 69. minutu. U kaznenom prostoru Specije lopta je pogodila igrača Specije Kevina Amijana >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i sudija Davide Gersini je konsultujući VAR dosudio penal.

Odgovornost je u 71. minutu preuzeo Domeniko Berardi i pogodio za 1:0.

Samo dva minuta kasnije, Sasuolo je imao šansu da povisi na 2:0, ali Davide Fratezi nije bio precizan.