Izvor: B92, 16.Maj.2021, 20:09

Sasuolo lako protiv Parme

Fudbaleri Sasuola pobedili su na gostujućem terenu Parmu 3:1, u utakmici pretposlednjeg 37. kola italijanskog prvenstva.
Sasuolo je poveo golom Manuela Lokatelija u 25. minutu, a sedam minuta kasnije izjednačio je Bruno Alveš.
Novo vođstvo gostujućem timu doneo je Greguar Defrel u 62. minutu, a konačan rezultat postavio je Žeremi Boga pogotkom u 69. minutu.
Sasuolo sada ima 16 pobeda i nalazi se na osmom mestu na tabeli sa 59 bodova, dva manje od Rome na sedmom mestu, koje vodi u Konferencijsku ligu sledeće sezone.
Parma je već ispala iz lige, poslednja je na tabeli sa 20 bodova.