Izvor: RTS, 16.Jan.2012, 18:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sapunica se nastavlja
Inter ponudio 25 miliona evra za Teveza. Sada Siti mora da se izjasni da li je to dovoljno, izjavio je Morati.
Predsednik italijanskog Intera Masimo Morati izjavio je danas da je taj klub ponudio Mančester sitiju sumu od 25 miliona evra za transfer napadača Karlosa Teveza.
"U fudbalu ne postoje nikakve tajne. Naša ponuda iznosi 25 miliona evra. Sada Siti mora da se izjasni da li je to dovoljno", rekao je Morati italijanskim medijima.
Morati je kazao i da >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << se, pored Intera, za Teveza interesuje još nekoliko evropskih klubova.
"Nema mnogo zainteresovanih timova, ali znam da je tu PSŽ i još nekoliko engleskih ekipa", naveo je prvi čovek neroazura.
Tevez je ove sezone odigrao samo tri utakmice, pre nego što se u septembru prošle godine sukobio sa menadžerom Robertom Mančinijem.






