Izvor: Sportski Žurnal, 12.Jun.2014, 02:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sandra Filipović prešla u Vesprem
Jedna od najboljih igračica Mileniuma Sandra Filipović naredne sezone neće nositi dres beogradskog kluba.
– Od leta sam igračica mađarskog Vesprema. Ugovor je potpisan na godinu dana. Ovo mi je delovalo kao najbolja opcija za prvu godinu van zemlje, iako je bilo još nekih ponuda iz Mađarske, pa i iz Srbije – navodi Sandra.
Prva ste strankinja u Vespremu?
– Da, ali trebalo bi da dođe i jedna Crnogorka, kao i desno krilo iz Češke.
Sandra >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << se još uvek oporavlja od povrede ramena, ali biće spremna do septembra.
– Klub očekuje da se i naredne sezone nađe u sredini tabele. Radi se o filijali evropskog šampiona Đera, za koji je igrala i Andrea Lekić.
Kako ste videli prošlu sezonu u dresu Beograđanki?
– Prvi deo je bio baš dobar, ali onda je usledila finansijska kriza. I ja sam lično dobro krenula, a onda su se zaređale povrede. Još se mučim sa njima.
Nastavak na Sportski Žurnal...







