Šampion se oporavio od Gvardiolinog šamara i pogurao Vilu ka Čempionšipu! (video)

Fudbaleri Liverpula upisali 29. trijumf u PL ove sezone.
U okviru 33. kola Premijer lige, fudbaleri Liverpula upisali su 29. pobedu.
Slavili su na "Enfildu" protiv Aston Vile sa 2:0 (0:0).

Na samom startu je Salah pao u kaznenom prostoru rivala, ali se sudija nije oglašavao.
U nastavku nije bilo izglednijih prilika, Liverpul nije delovao previše zainteresovano da stigne do prednosti, gosti nisu imali rešenja na protivničkoj polovini, pa su golovi izostali u prvih 45 minuta.
U samom finišu je Daglas Luiz pao pred golom prvaka Engleske, ali i ovoga puta nije bilo reakcije glavnog arbitra.
Otišlo se na odmor, a po povratku sa istog velika šansa za goste iz Birmingema....