Izvor: RTS, 19.Jul.2020, 19:23

Sampdorija "okrenula" i preskočila Parmu

Fudbaleri Sampdorije savladali su u gostima Parmu sa 3:2 u meču 34. kola Serije A.
Utakmica na stadionu "Enio Tardini" bila je i više nego uzbudljiva.

Domaćin je poveo golom Žervinja u 18. minutu.
Kaprari je zatresao mrežu šest minuta kasnije, ali je poništen gol Parmi zbog ofsajda.
Ipak, domaćin je do poluvremena uvećao prednost, autogolom Berežinskog u 40. minutu.
A u nastavku, potpuno nova Sampdorija.
Prvo >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je Šabo smanjio na 2:1 u 48. minutu, a izjednačenje donosi iskusni Fabio Kvaljarela, majstorijom u 69. minutu.
Bonacoli je postavio konačan rezultat u 78. minutu i doneo Sampdorii tri boda, kojom su gosti preskočili Parmu na tabeli.