Samo 0-2 na Atletiko i laganica (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 28.Okt.2017, 20:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jorgandžije i šesti vezani meč igrale na mali broj golova - 1:1 protiv Viljareala

Kada igra Atletiko Madrid skoro pa je zagarantovano da će biti 0-2 gola. A posebno kada igra protiv Viljareala. Ovoga puta je bilo 1:1 (0:0) i to je deveti od poslednjih 10 međusobnih duela koji je došao u opsegu 0-2 gola.

Prvi gol na meču postigao je Anhel Korea u 61. minutu. Odlično je primio loptu po desnoj strani i zakucao loptu u prvi golmanov ugao za vođstvo. >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Ipak, iako je na 10 minuta pre kraja delovalo da će ratnici Čola Simeona uzeti ceo plen to se nije desilo.

Karlos Baka je iskoristio dobar centaršut iz kornera i posle dobrog skoka zakucao loptu u mrežu Jorgandžija. Savladao je Atletiko njihovim oružjem.

Inače, ovo je treći remi Atletika na poslednje četiri utakmice. Ukupno gledano, šesti vezani meč Jorgandžija koji igraju 0-2.

Eto, da znate to kada sledeći put vidite ovaj tim u listi MOZZART kladionice.