Izvor: Press, 14.Nov.2015, 13:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Samir Nasri napušta Mančester siti ?
Fudbaler Mančester siti Samir Nasri, mogao bi da napusti taj klub u zimskom prelaznom roku, preneli su danas britanski i italijanski mediji.
Mediji u Engleskoj pišu da Nasri želi da potraži novi klub kako bi više igrao nego u Sitiju, ali ne navode koje su to moguće destinacije. Za razliku od medija u Britaniji, italijanski mediji Nasrija povezuju sa dva giganta Serije A, Interom i Juventusom i >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << podsećaju da su ti klubovi i ranije bili zainteresovani za francuskog fudbalera. Nasri je u Mančester siti došao 2011. godine iz Arsenala, a pre toga je nastupao za francuski Marsej.
Barselona nastavlja da 'rasipa' bisere, ide i Halilović
Izvor: Sportske.net, 14.Nov.2015
Klub sa 'Kamp noua' bi mogao da proda hrvatskog fudbalera...Katalonski klub bi mogao da nastavi sa trendom prodaje svojih najtalentovanijih fudbalera, a sledeći u nizu mogao bi da bude supertalentovani hrvatski fudbaler...On bi mogao da krene stopama Đerara Deulofeua, Adame Traorea i Denisa Suareza,...













