Šalkeovih 20 i Nastasićev 1 - u POGREŠNU mrežu!

Izvor: Mondo, 12.Jul.2019, 20:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Igrači kluba iz Gelzerkinhena raspucani u duelu sa niželigašem.

Šuterski trening imali su fudbaleri Šalkea ovog petka u obližnjem Botropu.

U prijateljskoj utakmici klub iz Gelzerkinhena savladao je lokalnu ekipu čak 20:1!

Šest golova za goste postigao je Gvido Burgštaler, tri je dao Stiven Škribski, po dva Benito Raman, Sebastijan Rudi, Amin Harit,  Jonas Čarls, a po jedan Gerkem Čan, Džejson >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Čeka i Ahmed Kutuču.

Već na poluvremenu je Bundesligaš vodio 11:1, a zanimljivo, jedini gol za domaći tim dao je povremeni reprezentativac Srbije, Matija Nastasić. Bio je to autogol u 30. minutu, za 1:5.

Želeo je da vrati loptu svom golmanu, ali se nisu razumeli, uhvatio ga je na "krivoj nozi", pa je lopta završila u mreži... Pogledajte:

Izvor: YouTube/JONJOL 29

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.