Izvor: Piplmetar.rs, 06.Apr.2024, 17:31

Salernitana u 91. puvukla Sasuolo u ambis, zajedno sa sobom

Fudbaleri Salernitane i Sausola remizirali su u Salernu rezultatom 2:2, u utakmici 31. kola italijanske Serije A.
Činilo se da će gosti ovde slaviti, poveo je Sausolo 0:2 pogocima Lorana u 37. i Bajramija u 44. minutu, išao je ka tri možda i krucijalna boda u borbi za opstanak, ali ga je „fenjeraš“ u nastavku povukao u ambis, zajedno sa sobom.
Kandreva je u 52. minutu bio precizan iz penala i smanjio je na 1:2, dok je Mađore u 91. minutu šokirao Sasuolo i postavio konačnih 2:2.
To znači da Sasuolo na sedam kola pre kraja ostaje u zoni ispadanja sa 25 bodova, koliko imaju još Empoli i Frozinone, ali uz meč manje.
Salernitana je sa 15 bodova zakucana za samo dno i sledeće sezone ćemo je gledati u Seriji...

Nastavak na Piplmetar.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Piplmetar.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Piplmetar.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.