Izvor: B92, 07.Okt.2003, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sakramento bez Vebera do decembra!

Po ko zna koji put, Sakramento Kingsi neće čak ni početak NBA sezone dočekati zdravi i kompletni. Trener Kingsa Rik Adelman potvrdio je u utorak da ne računa na prvu zvezdu svoje ekipe Krisa Vebera na startu sezone.

Prema poslednjim izveštajima Veber, koji je proveo osam meseci na štakama, čak još ni ne trči, nekoliko meseci posle operacije meniskusa. Startno krilo Kingsa rekao je novinarima da "nema predstavu" kada će se potpuno oporaviti, dok je Adelman bio nešto odredjeniji:
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
"Mi smo skloni razmišljanju, a Krisu se to ne svidja, da ga ne stavljamo u tim do decembra meseca", rekao je Adelman i dodao:

"Ne želim da on igra sa 60 odsto snage i mogućnosti, to ne valja. Mislim da sada zaista niko ne zna kada ćemo ga tačno imati u petorci.Moraćemo da eksperimentišemo u predsezoni, da "uparujemo" Divca i Milera.Videćemo kako će to ići, ali nemamo mnogo izbora", rekao je Rik Adelman.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.