SUPERLIGA SRBIJE: Voždovac se učvrstio na sedmom mestu

Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Apr.2023, 21:52

Meč prvo kola plej-ofa.

Voždovac je savladao Radnički 1923 u prvom meču plej-ofa Mozzart Bet Superlige sa 2:1.

Slavili su Zmajevi pogocima sjajnog Bogdana Jočića u 20. i rezerviste Edina Ajdinovića u 84. minutu, nakon odličnog prodora i driblinga Miloša Pantovića.

Gol za goste dao je Damjan Krajišnik iz penala u 90. minutu, ali nadoknada od četiri minuta nije bila dovoljna gostima da izbegnu poraz.

Oba tima svakako ne mogu doći do Evrope, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << tako da ovaj meč praktično nije imao rezultatski značaj.

Sada Voždovac ima pet bodova više od Radničkog i verovatno će ovako i završiti sezonu. Zmajevi kao sedmi, a Kragujevčani osmi.