SUPERLIGA SRBIJE: Voša srušila GRAĐEVINU i nastavila poteru za VEČITIM rivalima (FOTO

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Feb.2017, 20:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Goleada u Novom Sadu.

Fudbaler Vojvodine nastavljaju poteru za večitim rivalima. Superligaš iz Novog Sada upisao je drugi trijumf u prolećnom delu sezone, pošto je na domaćem terenu savladao ekipu Rada rezultatom 3:2 (2:0) u okviru poslednjeg meča 23. kola domaćeg prvenstva.

Ekipa Dragana Ivanovića stigla je do prednosti posle samo četiri minuta igre golom Dejana Melega, a do odlaska na odmor Siniša Babić je duplirao prednost Vojvodine.
Činilo se nakon prvog poluvremena da se Vojvodina nalazi na pravom putu i da "Građevinari" nemaju šta da traže na "Karađorđu" ali je drugi deo meča doneo dosta uzbuđenja.

Neizvesnost u meč vratio je Aleksandar Lutovac golom u 55. minutu, ali je samo tri minuta kasnije Filip Malbašić ponovo doneo dva gola prednosti domaćima.

Petnaest minuta pre kraja Lazar Milošev postiže drugi gol za ekipu Rada i završnicu susreta čini potpuno neizvesnom, a navijače Vojvodine dovodi u položaj da strepe za pobedu voljenog tima.

Na kraju su domaći ipak uspeli da odbrane stečenu prednost i slave u jako uzbudljivoj i neizvesnoj utakmici kojom je "spuštena zavesa" na 23. kolo Superlige.