SUPERLIGA SRBIJE: Vojvodina za 45 minuta SLOMILA fenjeraša! Dvostruki strelac ZAPRETIO Partizanu

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Apr.2021, 18:17

Lale sigurne pred polufinale Kupa Srbije.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na gostovanju OFK Bačku rezultatom 2:1, u prvom meču 32. kola Superlige Srbije.

Ujedno, ovim trijumfom izabranici Nenada Lalatovića napravili su odličnu uvertiru, pred prvi polufinalni duel kupa Srbije protiv Partizana, koji se igra u sredu na "Karađorđu" (19.05).

Sve je bilo rešeno posle prvog poluvremena, kada su >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Novosađani stekli nedostižnih 2:0. Junak Vojvodine bio je dvostruki strelac Miodrag Gemović, koji je zatresao mrežu domaćina u 6. i 28. minutu.

Sve što su igrači Bačke uspeli da urade, bio je utešni pogodak Zličića u 61. minutu. Pokušavali su domaći do kraja susreta da izbegnu poraz, ali je Lalatovićev tim odoleo svim naletima i sačuvao tri boda u borbi za plasman na evropsku scenu.