SUPERLIGA SRBIJE: Strašni tandem SRUŠIO Čair! TSC diše za VRAT Partizanu

Izvor: SrbijaDanas.com, 09.Avg.2021, 21:52

Zajedno su postigli sedam golova.

U poslednjem meču 4. kola Superlige Srbije, niški Radnički je poražen na Čairu od TSC-a rezultatom 1:2 (0:1).

Bio je ovo četvrti trijumf za ekipu Mladena Krstajića, koja je i posle gostovanja na Čairu zadržala maksimalan učinak i korak sa Partizanom, koji su ostali jedina dva tima sa 12 bodova.

Prednost gostima doneo je Đuro Zec u 31. minutu, kome je to bio četvrti gol u isto toliko mečeva, čime je potvrdio >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << da igra u sjajnoj formi ove jeseni.

Akcija je bila iz udžbenika, tropotezni mat: Tomanović je iz prve dodao Banjcu koji je prosledio loptu do Zeca, a ovaj iz prve nadmudrio iskusnog Damira Kahrimana.

Pitanje pobednika rešeno je u 63. minutu, kada je Saša Tomanović doneo novu radost Topolčanima.

Iskusni vezista je nastavio golgeterski niz, postigavši treći pogodak ove sezone, ne dozvolivši Kahrimanu da se pomeri s mesta.

Počasni pogodak za Nišlije postigao Filip Kasalica. Nekadašnji napadač Zvezde je iskoristio dodavanje Ristića, koji je prethodno "ukrao" loptu Petroviću, prevario direktnog čuvara i asistirao strelcu, međutim, vremena da se izbegne poraz nije bilo.