SUPERLIGA SRBIJE: Novi kiks Nišlija, prvi trijumf Mladosti na Čairu u istoriji

Izvor: SrbijaDanas.com, 30.Apr.2023, 20:03

Domaćin tone.

Fudbaleri Mladosti iz Lučana slavili su 2:1 (0:0) na gostovanju Radničkom iz Niša u 33. kolu Superlige Srbije, za prvu pobedu na Čairu u istoriji.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, dok je nastavak doneo više uzbuđenja. Gosti su poveli golom Aleksandra Varajčića u 57. minutu, a domaćini su izjednačili u 68. minutu preko Petra Mićina.

Sledio je period šansi i iščekivanja novog gola. Presudan momenat desio se u 85. minutu, kada >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Entongu ruši Varjačića u kaznenom prostoru, a sudija odmah svira očigledan penal.

Ivan Milošević preuzeo je odgovornost i pogodio za novo vođstvo.

Mladost ovom pobedom se izjednačava sa Nišlijama sa 29 bodova, a ova pobeda ih vadi iz zone ispadanja.

Radnički u sledećem kolu gostuje Napretku u Kruševcu, dok Mladost dočekuje Radnik iz Surdulice.

Pogledajte kako izgleda Beatris Moreira, devojka Giljermea Soareša fudbalera Brage