SUPERLIGA SRBIJE: Kaluđerović STIGAO Bojovića na večnoj listi

Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Apr.2021, 20:48

Mečevi 31. kola.

Završeno je 31. kolo Superlige Srbije. Danas je odigrano pet mečeva na kojim aj epostignuto 12 golova. Vojvodina se vratila na treće mesto na tabeli, pošto je na svom terenu savladala ekipu Zlatibora rezultatom 2:1.

Napredak je sa 2:0 savladao ekipu Mačve i značajno uvećao svoje šanse u borbi za opstanak. Kruševački tim je u 41. minutu zasluženo poveo sa 1:0 golom Luke Milunovića, koji je na ivici peterca prihvatio loptu i poslao je u mrežu. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Trijumf Napretka potvrdio je Bojan Čečarić, svojim golom u 55. minutu meča.

Sve bliži opstanku je i Rad, koji je na Banjici savladao jednog od direktnih rivala u borbi za opstanak, ekipu Novog Pazara rezultatom 3:2.

Kaluđerović je psotigao jedan gol se tako ponovo izjednačio sa Milanom Bojovićem na večnoj listi strelaca Superlige. Sada obojica imaju po 75 postignutih golova.

Jedinu pobedu danas od gostujućih ekipa ostvario je Metalac protiv Radnika u Surdulici, rezultatom 2:1, a Inđija je na svom terenu savladala OFK Bačku sa 1:0.