SUPERLIGA: Čuka pobedom najavila meč sa Partizanom, TSC posle remija dolazi Zvezdi

Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Okt.2019, 21:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kompletirano 13. kolo.

Utakmicom TSC - Proleter kompletirano je 13. kolo Superlige Srbije, ali u duelu dva vojvođanska tima nije bilo pobednika. Konačan rezultat je bio 1:1. Poveli su gosti iz Novog Sada, golom Siniše Babića u 15. minutu, ali prednost nisu sačuvali. Konačan rezultat je u 45. minutu postavio Nenad Lukić.

Već u sredu, TSC će gostovati Crvenoj zvezdi na stadionu "Rajko Mitić".

Nešto ranije, Čukarički je pobedio na gostovanju >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Inđiji sa 3:1. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda su Brđani došli u vođstvo. Prvo je Marko Docić sa bele tačke doneo prednost od 1:0, a u 70. minutu povećao je Miroslav Bogosavac (šta je rekao za naš portal pročitajte OVDE). Brana Ilić je smanjio na 2:1 u 89. minutu, a konačan rezultat je u petom minutu nadoknade postavio Docić. Opet iz penala.

Sada je Čuka na drugom mestu na tabeli, a već u sredu (15.30) očekuje je duel sa Partizanom koji je sa 4:0 pobedio Spartak.

SUPERLIGA, 13. kolo:

Petak

Napredak - Voždovac 1:1

(Gavrić 83. - Mašović 62.)

Radnik - Crvena zvezda 0:5

(Pavkov 6.p, Vukanović 12. Ben 38, 57.p, Garsija 65.)

Mačva - Mladost 0:1

(Šatara 41.)

Rad - Radnički 1:2

(Bjedov 46. - Jirka 59, Haskić 80.)

Vojvodina - Javor 2:2

(Veselinović 3, Bojić 44. - Petković 19, Zvekanov 72.)

Inđija - Čukarički 1:3

(Dimitrov 89. - Docić 53.p, 90+5.p, Bogosavac 70.)

Partizan - Spartak 4:0

(Natho 17, Sadik 39, Suma 42, Ivanović 77.)

TSC - Proleter 1:1

(Lukić 44 - Babić 15.)

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, supruga fudbalera Pitera Krauča

I’m obsessed with this swimsuit !! This is one of my favourite pieces from the collection @lipsylondon #abbeyclancyxlipsy available now 💋🌴#ad

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Feb 28, 2019 at 2:29am PST

💋💋💋

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Nov 1, 2018 at 1:42pm PDT

Happy Monday ☀️☀️☀️

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Oct 29, 2018 at 11:07am PDT

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Aug 24, 2018 at 5:37am PDT

Take me back to the beach 🖤

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Jul 27, 2018 at 7:52am PDT

Shameless selfie

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Jun 13, 2018 at 5:24am PDT

🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️

This sky

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on May 28, 2018 at 4:14am PDT