SUMANUTA SITUACIJA U KAZNENOM PROSTORU: Igrači Proletera napravili komičarski spektakl, Ben ISKORISTIO (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Feb.2021, 19:59

Opet je Leandro kriv.

Fudbaleri Crvene zvezde igraju protiv Proletera u 24. kolu Superlige Srbije.

Atletiko posustaje, kao i Viljareal. Na Madrigalu Atletiko nije slavio od 2015. Dvojka se večeras (21.00) plaća sa 2,60, opcija je i tip 2-3 gola za 1,95. Pogledajte sve Mozzart kvote za meč Viljareal – Atletiko Madrid.

Prvih 20 minuta je prošlo kompletno u znaku crveno-belih, ređale su se velike šanse, ali lopta nije želela u mrežu.
Ivanić je čak pogodio okvir gola, Ben stativu iz slobodnog udarca, a Milan Pavkov je utom propustio stoprocentnu priliku. Bio je sam pred golom. Ipak, u 22. minutu Leandro sprovodi loptu u svoj gol i Zvezda je povela sa 1:0. Deset minuta kasnije Nikolić je posle duge akcije povisio na 2:0.

Ben je u 55. minutu doneo 3:0 nakon velike konfuzije i posve čudnog spleta okolnosti u kaznenom prostoru Proletera.