STIŽE OHI, ON JE VIŠAK: Stranac napušta Zvezdu u januaru

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Okt.2021, 13:57

STIŽE OHI, ON JE VIŠAK: Stranac napušta Zvezdu u januaru

Promene na “Marakani”.

U Crvenoj zvezdi su spremni za zimski prelazni rok. Prvo pojačanje biće napadač Moldea Ohi Omoižuanfo, čiji ugovor će biti aktivan od januara naredne godine.

Večeras (02.30) igra se fudbalski klasik - Brazil dočekuje Urugvaj, a gostima je ovaj meč mnogo važniji, pošto je Brazil već na polovini kvalifikacija praktično izborio plasman na Svetsko prvenstvo. Kvota na keca je 1,50, na iks 4,20, a na dvojku 8,00. Pogledajte sve kvote >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << kladionice MOZZART za Brazil - Urugvaj.

Sa druge strane, crveno-beli imaju glomazan igrački kadar i nema sumnje da će rukovodstvo kluba iz Ljutice Bogdana kao prioritet imati realizaciju izlaznih transfera.

Očekuje se da će “Marakanu” napustiti Aleksa Vukanović, potrebno je da se smanji i broj stranaca. pa bi Zvezdu trebalo da napusti Aksel Bakajoko, piše Maxbet sport.

Francuz je prošle zime kao slobodan igrač stigao iz Italije. Najavljen je kao budućnost kluba sa 23 godine, ali nije uspeo da se nametne. Francuz i Crvena zvezda bi trebalo uskoro da se rastanu, ostaje da se vidi da li je reč o prodaji, pozajmici ili sporazumnom raskidu saradnje.

BONUS GALERIJA:

Pogledajte kako izgleda najpopularnija UFC ring devojka Arijani Selest.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.