ŠTA URADI BANE? Ivanović asistirao za najčudniji autogol (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Okt.2020, 08:43

Bizarna scena u Premijer ligi.

Brajton i VBA su remizirali rezultatom 1:1 u šestom kolu Premijer lige. Domaćin je do prednosti došao vrlo neobičnim autogolom Džejka Livermora u 40. minutu.

Zanimljivo, fudbaler VBA smestio je loptu u svoju mrežu pošto nije imao baš mnogo izbora, pošto ga je loptom iz neposredne blizine pogodio prekaljeni srpski defamzivac Branislav Ivanović.

Bio jer ovo vrlo neobičan gol iz kategorije “verovali ili ne”. Za utehu >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << timu iz Birmingema, gosti su stigli do boda pogotkom Karlena Granta u 83. minutu.

Branislav Ivanović odigrao je ceo meč za VBA.

Postavljanjem komentara potvrđujete da ste saglasni sa našim uslovima korišćenja i politikom privatnosti.