SRBIN PRIREDIO ŠOU: Đenovljani nemoćni pred DUŠANOM VLAHOVIĆEM, ZANEMEĆETE od OVIH poteza (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Feb.2020, 17:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izrasta u vrhunskog napadača.

Sampdorija je u 24. kolu Serije A dočekala Fiorentinu, gosti su u uvodnim minutima stigli do dva gola viška.

Poveli su u devetom minutu, Vlahović je odlično protrčao desnom stranom, te poslao loptu na drugu stativu, gde je nespretno reagovao Dorije Torsbi i zatresao sopstvenu mrežu.

Već u 18. minutu, penal za "Violu", gledao se snimak, nakon čega je utvrđeno da je jedan od fudbalera Sampdorije igrao rukom. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL

Sampdoria 🆚 Fiorentina 0-2#ForzaViola 💜 #SampFiorentina pic.twitter.com/DtYK34STc7

— ACF Fiorentina (@acffiorentina) February 16, 2020

Vlahović je preuzeo odgovornost, raspalio je po sredini, ali golman je uspeo samo da zakači loptu, ne i da je sačuva.

Bio je to peti gol bivšeg napadača Partizana u Seriji A ove sezone. Ako ovako nastavi, uskoro će pojačati napadačku konkurenciju reprezentacije.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda italijanska sportska novinarka Dileta Leota.

A photo posted by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on Sep 17, 2016 at 6:37am PDT

A photo posted by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on Sep 15, 2016 at 10:20am PDT

A photo posted by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on Sep 12, 2016 at 4:19am PDT

A photo posted by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on Sep 3, 2016 at 6:06am PDT

A photo posted by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on Aug 28, 2016 at 11:22am PDT

A photo posted by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on Aug 15, 2016 at 8:52am PDT