Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Feb.2021, 23:09

SRBIN JE KRALJ BUNDESLIGE: Evropski šampion mu gleda u LEĐA (VIDEO)

Uvodni meč 23. kola.

Fudbaleri Verdera savladali su Ajntraht rezultatom 2:1 (0:1), u prvom meču 23. kola Bundeslige.

Gosti iz Frankfurta vodili su posle prvog poluvremena, golom Portugalca Andra Silve, koji je bio precizan u 9. minutu, na dodavanje srpskog reprezentativca Filipa Kostića, postigavši svoj 19. pogodak u ovoj sezoni.

Bila je to 11. asistencija u sezoni za Filipa Kostića, koji je postao prvi na listi po broju "pakovanja golova", čime je pretekao >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << vezistu Bajerna iz Minhena Tomasa Milera.

Tim iz Bremena je na početku drugog poluvremena izjednačio (47.) golom Gebre Selasija, da bi u 62. minutu Sargent doneo potpuni preokret u korist Verdera - 2:1.

Samo tri minuta kasnije, drugi srpski predstavnik u ekipi Ajntrahta Luka Jović ušao je na teren umesto Kamade.