SRBI DOMINIRALI! Jovićev het-trik asistencija: Pogodio i bivši Zvezdin igrač protiv Stankovićeve ekipe

Izvor: SrbijaDanas.com, 30.Apr.2023, 20:33

Luka delio navigacijom.

Fudbaleri Fiorentine u meču 32. kola Serije A savladali su Sampdoriju na svom stadionu sa ubedljivih 5:0.

Luka Jović se istakao u trijumfu ljubičastih kao trostruki asistent.

Prvi gol dao je Kastrovili u nadoknadi prvog poluvremena, a onda je srpski napadač u nastavku namestio dva pogotka, najpre Dodou u 62. minutu, a zatim i Dankanu.

Na 4:0 povisio je Kuame u 76.  minutu, a u 88. minutu  je Jović upisao i treću >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << asistenciju, i to za Aleksu Terzića koji je samo minut ranije ušao sa klupe.

Ceo meč za Fiorentinu odigrao je Nikola Milenković, a Filip Đuričić je ušao sa klupe u 33. minutu za tim koji vodi Dejan Stanković.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda američka gimnastičarka Simon Bajls.