SPLIĆANI BESNI NA LIVAJU: Ovaj potez protiv Lokomotive ne mogu mu oprostiti (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Mar.2024, 21:18

Dalmatinci zaostaju četiri boda za timom iz Kvarnera,
U Hrvatskoj se zahuktava borba za titulu. Rijeka je slavila u gostima protiv Slavena 1:0 i povećala prednost u odnosu na Hajduk, koji je pretrpeo poraz na Poljudu od Lokomotive 2:1.
Na meču u Spolitu gosti iz Zagreba su poveli golom Roberta Mudražije u 26. minutu. A onda u 55. minutu možda i odlučujući momenat. Penal za Hajduk, a odgovornost je preuzeo Marko Livaja. Nadmeno je pokušao je panenku, ali je Ivan Lučić sjajno intervenisao i uz pomoć stative sprečio pogodak.
Livaja tried a panenka to draw ten-man Hajduk Split level, and Nikola Čavlina 🇭🇷(2002) saved the penalty 😭😭😭
The absolute stupidity to try a panenka...