SPECIJALNI GOST NA ’PARKU PRINČEVA’: Posmatrao oproštaj Ramosa i Mesija od ’grada svetlosti!’ (FOTO)

Izvor: HotSport.rs, 04.Jun.2023, 08:40

Kraj za dvojicu aduta. Fudbaleri Pari Sen Žermena su sinoć od 21 ćas u poslednjem kolu francuske Lige 1 odigrali protiv Kleromna i doživeli poraz rezultatom 3:2, međutim, taj rezultat pada u vodu, jer su Parižani već osigurali titulu. Nakon ovog meča od navijača su se oprostili nekada ljuti protivnici, Serhio Ramos i Lionel Mesi. ... Read more
The post SPECIJALNI GOST NA ’PARKU PRINČEVA’: Posmatrao oproštaj Ramosa i Mesija od ’grada svetlosti!’ (FOTO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.