SPAS SA BELE TAČKE: Remi Orlića na startu EP

Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Maj.2022, 18:55

Sledeći meč u petak.

Kadetska reprezentacija Srbije odigrala je 1:1 (0:1) protiv Belgije u prvom kolu Evropskog prvenstva u Izraelu.

Nije dobro počelo po izabranike Radovana Krivokapića, pošto je protivnik stigao do prednosti već u 17. minutu.

Vođstvo Belgijancima iz bukvalno prvog šuta na gol Lijeskića doneo je Idumbo-Muzambo. U nastavku su Orlići preuzeli inicijativu, tražili izjedančenje a nagrade je stigla u 88. minutu.

Sudija >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Jonason je opravdano pokazao na belu tačku, a Milošević je vrlo precizno šutirao za izjednačenje i prvi bod Orlića na turniru.

U istoj grupi u večernjem terminu igraće Španija i Turska. Srbija će utakmicu drugog kola odigrati u petak, 20. maja, od 13,30 časova protiv selekcije Turske.