Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Avg.2023, 22:21
ŠOK: Marina Maljković PODNELA OSTAVKU!
Na njen zahtev raskinut ugovor.
Marina Maljković nije više trener košarkašica Fenerbahčea, saopštio je turski klub.
Ekipa iz Istanbula objavila je da je došlo do rastanka sa selektorom Srbije, koja je Fenerbahče preuzala u aprilu 2022. godine.
Minulu sezonu završila je sa dva trofeja u Evroligi i domaćem takmičenju.
Bilgilendirme | Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımızın Başantrenörü Marina Maljkovic Hakkında >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<
🔗 https://t.co/lI0HKTmvwo pic.twitter.com/MOW7NT2Nuq
— Fenerbahçe Alagöz Holding (@fbkadinbasket) August 24, 2023
- S obzirom na to da Marina Maljković ima ugovor sa našim klubom za sezonu 2023/24, sa njom je urađeno novo strukturiranje i planiranje našeg tima. Međutim, Marina Maljković je 21. avgust obavestil klub da želi da podnese ostavku na funkciju bez ikakvog opravdanog razloga. U skladu sa ovom odlukom, njen ugovor je raskinut. Zahvaljujemo se Marini na uloženom trudu u sezoni 2022/23, koja je završena trofejima u Evroligi i domaćem šampionatu i želimo joj uspeh u daljoj karijeri - stoji u saopštenju Fenerbahčea.
Nastavak na SrbijaDanas.com...












