Izvor: HotSport.rs, 26.Feb.2017, 20:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SLS: Pet golova u Novom Sadu, Voša sprečila preokret Rada

Odigran je i poslednji meč 23. kola Superlige Srbije, a u njemu je Vojvodina sa 3:2 savladala ekipu Rada na svom “Karađorđu”.
Vojvodina je povela preko Dejana Melega u četvrtom minutu meča, a na odmor su domaći otišli sa 2:0 preko Siniše Babića u 37.
U drugom poluvremenu Rad je preko Lutovca smanjio na 2:1 u 55, ali je već u 58. ponovo bilo dva gola viška za Vojvodinu, strelac je bio Malbašić.
Uspeli su “Građevinari” do kraja da postignu još jedan >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << gol preko Miloševa u 76. minutu, ali ne i da izbegnu treći vezani poraz.
Vojvodina je tako učvrstila treću poziciju, sa 13 bodova više u odnosu na Mladost iz Lučana na četvrtom mestu, a za Partizanom zaostaje tri, dok za prvoplasiranom Crvenom zvezdom devet bodova.
Rad je na 11. mestu sa 24 boda, osam manje od Javora, koji zauzima osmu poziciju, poslednju koja vodi u plej of.

SUPERLIGA, 23. KOLO
Bačka – Crvena zvezda 0:3 (0:2)
(Boaći 5, 37, Adžić 90+2)
Javor – Spartak 2:3 (1:1)
(Gafurov 37, Tripković 73 – Kerkez 21, Jovović 59, Mudrinski 64 pen)
Partizan – Borac 2:1 (2:0)
(Kosović 26, Leonardo 34 pen. – Mihajlović 66 pen)
Vojvodina – Rad 3:2 (2:0)
(Meleg 4, Babić 37, Malbašić 58 – Lutovac 55, Milošev 76)

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

The post SLS: Pet golova u Novom Sadu, Voša sprečila preokret Rada appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.