SL2010: Odbojkaši Srbije u grupi B

Izvor: B92, 29.Okt.2009, 23:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SL2010: Odbojkaši Srbije u grupi B

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije igraće u B grupi Svetske lige 2010. sa selekcijama Italije, Francuske i Kine.

Žrebanje je obavljeno na sastanku Saveta Svetske lige u Lozani, a finalni turnir 21. izdanja Svetske lige biće održan od 21. do 25. jula iduće godine u Argentini.

Sastavi grupa:

A: Brazil, Bugarska, Holandija, Južna Koreja

B: Srbija, Italija, Francuska, Kina

C: Rusija, SAD, Finska, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Egipat

D: Kuba, Argentina, Poljska, Nemačka

Plasman na finalni turnir, koji će biti održan u Argentini od 21. do 25. jula, izboriće, pored domaćina, pobednici grupa i najbolja drugoplasirana selekcija.

Reprezentacija Srbije će utakmice u Svetskoj ligi igrati prema sledećem rasporedu:

Prvi vikend (4-6. juna): Srbija - Kina

Drugi vikend (11-13. juna): Francuska - Srbija

Treći vikend (18-20. juna): Italija - Srbija

Četvrti vikend (25-27. juna): Kina - Srbija

Peti vikend (2-4. jula): Srbija - Francuska

Šesti vikend (9-11. jula): Srbija - Italija

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.