SL: Odbojkaši putuju u Finsku

Izvor: B92, 14.Jun.2011, 16:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SL: Odbojkaši putuju u Finsku

Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije Igor Kolaković, izjavio je uoči putovanja na dvomeč sa selekcijom Finske, da naš tim nema više prava na obećanja.

Kolaković je rekao da su nas Finci pobedili jednom u Beogradu, što govori o snazi protivnika srpske reprezentacije.

Imamo obavezu da u narednim mečevima ozbiljno pristupimo mečevima, što nije bio slučaj do sada. Pobeda Finske u Beogradu nam ne daje prava na obećanja i pokušaćemo tamo da odigramo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << što bolje, da damo sve od sebe i da izborimo što bolji rezultat", rekao je Kolaković.

Jedan od junaka pobede Srbije protiv Portugalije u Novom Sadu, pored Marka Podraščanina, Dragan Stanković, rekao je da je naša selekcija u prva tri kola igrala sa dosta uspona i padova.

Situacija je takva da ukoliko želimo da se plasiramo na završni turnir moramo da osvojimo što više bodova iz naredna dva gostovanja. Krajnje je vreme da se konsolidujemo i pružimo maksimum", rekao je Stanković.

Primač selekcije Srbije Miloš Nikić rekao je da našu reprezentaciju očekuju dve bitne utakmice kada je u pitanju plasman na završni turnir Svetske lige u Poljskoj.

Treba maksimalno ozbiljno da pristupimo meču i da pokažemo ono što nas je krasilo svih ovih godina", rekao je Nikić.

Odbojkaši Srbije u sredu putuju za Finsku, gde će ovog vikenda odigrati utakmice četvrtog vikenda B grupe Svetske lige sa reprezentacijom Finske.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.