SJAJNE VESTI IZ ATINE: Olimpijakos ostao bez KLJUČNOG igrača, Martins menja FORMACIJU za Zvezdu

Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Dec.2019, 20:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Povreda u zao čas za Atinjane.

Fudbaleri Olimpijakos će u utakmici odluke u Ligi šampiona protiv Crvene zvezde biti lišen pomoći isklusnog francuskog veziste Matjea Valbuene. Nekadašnji as Marselja i Liona povredio je mišić desne noge u nedavnom derbiju sa PAOK-om, sa kojim je već imao problema u proteklom delu sezone, pa je za njega kalendarska godina najverovatnije završena.

Valbuena je bio strleac izjednačujućeg pogotka u nedeljnomderbiju u 64. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << minutu, ali je zbog bola u nozi samo dva minuta kasnije zatražio izmenu, pa je Pedro Martins umesto njega na teren uveo Gereru.

#Olympiacos 1-1 #PAOK #Ingason adelantó a los de Salónica en el Pireo y Mathieu Valbuena empató desde el punto de penalti.

Ambos quedan colíderes 28 puntos.

PAOK invicto en @Super_League_GR desde el 31 Marzo de 2018. pic.twitter.com/e7hGmUJK3U

— PAOK SPAIN 🦅 (@PAOK_ESP) December 1, 2019

Grčki mediji pišu da bi trener Olimpijakosa Pedro Martins vrlo lako mogao da se prekomanduje na formaciju 4-4-2, koja se odlično pokazala u drugom poluvremenu derbija sa PAOK-om, kada je domaćin uspeo ozbiljno da pritisne protivnika i stvori nekoliko šansi, ali do potpunog preokreta ipak nije došlo.

Utakmica između Olimpijakosa i Crvene zvezde igra se 11. decebra u Atini.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Milica Tasić.

💘💘💘💘

Објава коју дели TI SI MOJ UZOR🔴⚪️🏐✨ (@milica.tasicfp) дана 19. Јан 2019. у 3:40 PST

❤️🔥

@milicatasic12

Објава коју дели BALKAN WOMAN (@balkan__women) дана 23. Окт 2018. у 12:36 PDT

lepota🤤💓 #milicatasicfp

Објава коју дели TI SI MOJ UZOR🔴⚪️🏐✨ (@milica.tasicfp) дана 20. Сеп 2018. у 4:03 PDT