SITI ILI LIVERPUL? Klop je PREGRMEO teško gostovanje na NEVEROVATAN način (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Maj.2019, 00:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I dalje traje jedna od najuzbudljivijih trka za titulu u istoriji ostrvskog fudbala.

Danas su na programu bile utakmice 37. kola Premijer lige, a najvažnija je bila poslednja u kojoj je na "Sent Džejms Parku" gostovao Liverpul. Gosti su teškom mukom slavili sa 3:2, golom Oriđija pet minuta pre kraja susreta i na taj način izvršili novi pritisak na Mančester Siti koji u ponedeljak dočekuje Lester.

Veoma uzbudljiva i efikasna utakmica viđena je u Njukaslu. Liverpul >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je poveo posle samo 13 minuta igre, preko najboljeg igrača Premijer lige Virdžila Van Dajka. Poravnao je Atsu u 20. dok je Salah svojim 22. golom u Premijer ligi ponovo doveo Redse do prednosti. Salomon Rondon donosi Svrakama novo izjednačenje u 54. minutu. Od tada je krenula apsolutna ofanziva izabranika Jirgena Klopa koji nikako nisu uspevali da pronađu put do mreže golmana Dubravke. Odlučujući momenat desio se u 86. minutu kada je Belgijanac Oriđi dobio skok duel, a lopta je na putu ka golu zakačila jednog igrača Njukasla i prevarila slovačkog čuvara mreže.

Pobedonosni gol Oriđija možete pogledati u videu.

Origi goal. #Liverpool lead.#NEWLIV 2-3 pic.twitter.com/z1BGAAipaG

— Apa Kabar #SatgasAntiMafiaBola??? (@reformPSSI) May 4, 2019

U ostalim mečevima današnjeg programa, Totenhem je sa devet igrača završio meč u Bornmutu i minimalno izgubio. Vest Hem je na krilima Marka Arnautovića isprašio Sautempton (3:0), dok je Kristal Palas predvođen Lukom Milivojevićem gurnuo Kardif u Čempionšip pobedom u Velsu od 3:2. Vulvsi su na "Mulinijeu" savladali Fulam sa 1:0, a reprezentativac Srbije, Aleksandar Mitrović odigrao je svih 90 minuta za londonski klub.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Kristina Štrbac, devojka Alekse Vukanovića

I only want to wear crown whole day 🤷🏽‍♀️🙄

A post shared by Kristina Štrbac (@kristinastrbac) on Sep 9, 2018 at 4:33am PDT

A post shared by Kristina Štrbac (@kristinastrbac) on Dec 10, 2016 at 1:37pm PST

Growing old is mandatory, growing up is optional🐭🐭🐭

A post shared by Kristina Štrbac (@kristinastrbac) on Aug 21, 2018 at 11:15am PDT

A post shared by Kristina Štrbac (@kristinastrbac) on Mar 2, 2017 at 12:44pm PST

🙄😁🏡

A post shared by Kristina Štrbac (@kristinastrbac) on Nov 2, 2016 at 4:06pm PDT

Think of the happiest things, It’s the same as having wings 🧚🏽‍♀️💫

A post shared by Kristina Štrbac (@kristinastrbac) on Jul 23, 2018 at 5:04am PDT