Izvor: HotSport.rs, 12.Dec.2014, 22:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SIMEONE SE SPREMA ZA SITI: Argentinac napušta Atletiko?

Svaka ljubav čini se ima svoju cenu pa tako i ona Dijega Simeonea prema madridskom Atletiku. Naime, Argentinac je obustavio pregovore sa klubom u vezi sa novim ugovorom, a španski mediji pretpostavljaju da znaju i šta je razlog tome.

Argentinski stručnjak navodno želi da od narednog leta preuzme Mančester Siti od Manuela Pelegrinija i u tu svrhu je već uzeo dodatne časove engleskog kako bi još bolje ovladao ovim jezikom pred dolazak na Ostrvo.
Simeone ima ugovor sa „jorgandžijama“ >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << do leta 2017. godine, ali uz klauzulu da može da napusti klub ukoliko stigne ponuda koju je nemoguće odbiti.
Međutim, Pelegrini za sada čvrsto drži svoje radno mesto s obzirom da je ekipa uspela da izbori plasman u osminu finala Lige šampiona, a pored toga zaostatak za Čelsijem je smanjen na samo tri boda.
hotsport.rs

Nastavak na HotSport.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.