SERIJA A: ‘Šamar’ Milanu od Palerma (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 02.Nov.2014, 23:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Milana doživeli su težak poraz od Palerma 2:0 (2:0) na svom terenu u 10. kolu Serije A.

Rosoneri su krenuli furijozno na goste, sa željom da ih već na početku dotuku, ali se dogodilo nešto sasvim drugo. U periodu od 23. do 26. minuta Milan je primio dva gola od Palerma i morao je da potpiše „kapitulaciju“.
Igrao se 23. minut kada su gosti izveli korner sa desne strane, a nesrećni Zapata savladao svog golmana. Konačnih 2:0 tri minuta kasnije >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << postavio je Đibala, posle sjajnog prodora kada je otresao jednog odbrambenog fudbalera Milana, a potom rutinski savladao Lopeza.