SERIJA A: Milan u naletu, sada je odmah ispod Juvea i Napolija (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 16.Okt.2016, 22:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na veoma teškom gostovanju u Veroni, Milan je sa 3:1 (1:0) savladao ekipu Kjeva.

“Rosoneri” se bude. Uspeli su da se posle dosta dugo vremena nađu u vrhu tabele. Dotle ih je dovela serija dobrih rezultata. Milan je u Veroni poveo golom Kučke u 45 minutu. To je bio i konačan ishod prvog dela igre.
Odmah na startu drugog dela Milan je poveo sa 2:0. Bonaventura je uposlio Nijanga, a ovaj matirao Sorentina. “Leteći magarci” su se u igru vratili u 76. minutu kada >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << je Birsa smajio na 1:2. Ipak, u nadoknadi vremena domaćin je uspeo da postigne još jedan gol, ali u svoju mrežu. Pobedu Milanu od 3:1 doneo je Daineli.