SERIJA A: Ludilo u DERBIJU, Ikardi srušio Milan u nadoknadi vremena! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Okt.2018, 22:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Argentinac presudio.

Fudbaleri Intera savladali su Milan u Derbiju dela Madonina, u okviru devetog kola Serije A, rezultatom 1:0. Pobedonosni gol dao je Mauro Ikardi u 90+2. minutu.

Sjajnom napadaču to nije prvi put da derbi rešava u poslednjim momentima, pošto je i prošle sezone u 90. minutu iz penala doneo pobedu Interu (3:2). Na tom meču je postigao i het-trik.

Ekipa Lućana Spaletija se nalazi u dobroj formi, ima sedam pobeda u nizu u svim takmičenjima i sada se sa 19 bodova nalazi na trećem mestu na tabeli Serije A. Milan je posle devetog kola 12. na tabeli sa 12 poena.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.