Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Okt.2020, 23:00

SERIJA A: Lacio bez SMS-a savladao Mihinu Bolonju!

Pobednik odlučen u drugom poluvremenu.
U poslednjem meču današnjeg programa 5. kola Serije A Lacio je bez Sergeja Milinković-Savića savladao Bolonju rezultatom 2:1 (0:0).
"Nebesko-plavi" su do trijumfa došli golovima u drugom poluvremenu, nakon prvog u kom su bili vrlo loši. Strelci za tim Simonea Inzagija bili su Luis Alberto u 54. i Ćiro Imobile u 77. minutu, dok je utešni pogodak za ekipu koju sa klupe predvodi Siniša Mihajlović postigao Lorenco De Silvestri u prvom minutu sudijske nadoknade.
Nakon nove pobede, druge u sezoni, Lacio se nalazi na 10. mestu Serije A sa 7 bodova, dok je Bolonja na poziciji 18 sa 3 osvojena boda.