SERIJA A: Brozović uništio svoj Inter, Sampdorija to samo potvrdila sa penala (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 03.Apr.2017, 23:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na šokantan način su domaći doživeli poraz u poslednjem duelu 30. kola Serije A.
Inter je kod kuće izgubio od Sampdorije rezultatom 2:1.
Oba tima su tokom prvog poluvremena napadala ali je nešto konkretniji bio domaćin, koji je to i krunisao u 35. minutu nakon jedne sjajne akcije koju je golom završio D’Ambrosio. Nakon toga je do poluvremena glavnu reč imao Inter, ali nije uspeo da postigne još neki gol.
Početak drugog dela igre je obeležio sporan detalj >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << kada je prilikom očiglednog ofsajda gostujući tabor stigao do izjednačenja preko Šika. I posle toga je bolje napadao Piolijev tim ali se to nije isplatilo, naprotiv. Kardinalnu grešku je napravio Marselo Brozović kada je nakon slobodnjaka odigrao, čini se, namerno rukom u svom kaznenom prostoru. Penal je za pobedu realizovao Kvaljarela.

All Goals & Highlights HD – Inter 1-2 Sampdoria… by FranceCup3

SERIJA A, 30. kolo
Sasuolo – Lacio 1:2 (1:1)
(Berardi 26. penal – Imobile 42, Aćerbi 84. autogol)
Roma – Empoli 2:0 (1:0)
(Džeko 12, 56)
Torino – Udineze 2:2 (0:0)
(Moreti 70, Beloti 83 – Jankto 49, Perica 68)
Kjevo – Krotone 1:2 (0:0)
(Pelisije 57 – Ferari 52, Falćineli 82)
Fiorentina – Bolonja 1:0 (0:0)
(Babakar 51)
Đenova – Atalanta 0:5 (0:2)
(Konti 25, Gomez 32 penal, 63, 83, Kaldara 76)
Palermo – Kaljari 1:3 (1:0)
(Gonazels 26 – Jonica 49, 89, Borijelo 58)

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

The post SERIJA A: Brozović uništio svoj Inter, Sampdorija to samo potvrdila sa penala (VIDEO) appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.