SERGEJ OPET POGODIO: SMS je pokrenuo tim u POBEDI nad velikim rivalom u Kupu šampiona (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Avg.2023, 22:28

Ovo mu je drugi gol za ekipu iz Arabije.

Fudbaleri Al Hilala plasirali su se u polufinale arapskog Kupa šampiona pošto su u Rijadu savladali velikog rivala Al Itihad rezultatom 3:1.

Al Hilal je poveo u 14. minutu golom Srbina Sergeja Milinkovića-Savića. To mu je bio drugi pogodak u takmičenju nakon što se u strelce upisao i u prošlom duelu sa Vidadom.

🚨 GOAL | Al-Ittihad 0-1 Al-Hilal | Milinkovic-Savicpic.twitter.com/kLzGlt9Sr1

— VAR >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Tático (@vartatico) August 5, 2023

Na poluvreme su otišli sa dva gola prednosti, a u sudijskoj nadoknadi sa bele tačke precizan je bio Salem Al Davsari.

Brazilac Romarinjo je u 56. minutu prepolovio prednost Al Hilala, ali je njegov sunarodnim Malkolm u 70. prvim pogotkom u dresu saudijskog kluba praktično prelomio meč.