Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Apr.2021, 16:12

SENZACIJA NA OSTRVU: Sitiju ne pomaže ni igrač više! Lids savladao Mančester golom u 91. minutu!

Napeta završnica.
Ekipa Mančester sitija nije uspela da ostvari četvrtu uzastopnu pobedu u Premijer ligi. Oni su u prvom meču na svom terenu izgubili od Lidsa sa 2:1 (1:0). U neverovatno meču.
Ono što je olakšavajuća okolnost je to što se ne dovodi u pitanje osvajanje titule, jer drugoplasiranni Mančester junajted zaostaje čak 14 bodova, ali ima i dva meča manje.
Izabranici Pepa Gvardiola imali su apsolutnu terensku inicijativu, ali su gosti poveli posle prvog šuta u gol. Strelac je bio Stjuart Dalas u 42. minutu.
Ipak, radost nije dugo trajala, u sudijskoj nadoknadi je Lids ostao sa desetoricom, jer je zbog oštrog prekršaja isključen Lajam Kuper.