SAVIĆ I IVANOVIĆ ZATRESLI MREŽU PROTIVNIKA: Olimpija osvojila samo bod! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 02.Maj.2021, 21:00

Nekadašnji fudbaleri Crvene zvezde i Partizana pružaju sjajne partije! U okviru 31. kola Prve lige Slovenije, Olimpija je ugostila Aluminij. Utakmica u Ljubljani je završena rezultatom 2:2 i gosti su napravili veliko iznenađenje. Gostujuća ekipa je stigla do prednosti već u 12. minutu meča pogotkom Luke Peteka. Dugo se čekalo na promenu rezultata. Nekadašnji kapiten Crvene […]
The post SAVIĆ I IVANOVIĆ ZATRESLI MREŽU PROTIVNIKA: Olimpija osvojila samo bod! (VIDEO) appeared first on HotSport.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Partizan