Izvor: HotSport.rs, 07.Dec.2023, 17:46

SADRŽAJNO POLUVREME U HUMSKOJ: Jovanović i Guteša se istakli svojim bravurama! (FOTO)

Zanimljiv meč. Fudbaleri Partizana igraju susret koji je počeo od 16 časova protiv ekipe Grafičara u okviru osmine finala Kupa Srbije na stadionu u Humskoj. Odlično prvo poluvreme gde su pretili obe ekipe, koje su imale pregršt šansi, ali su se čuvari mreže Jovanović i Guteša istakli svojim intervencijama, pa se na odmor otišlo rezultatom 0:0. Prvo poluvreme: ‘Crno-beli’ su imali prvu šansu na utakmici kada je ... Read more
The post SADRŽAJNO POLUVREME U HUMSKOJ: Jovanović i Guteša se istakli svojim bravurama! (FOTO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.