Rutinski trijumf Atalante protiv Bolonje

Izvor: Blic, 25.Mar.2012, 15:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Atalanta je produžila seriju bez poraza na osam utakmica pošto su fudbaleri iz Bergama bili bolji od Bolonje rezultatom 2:0 u 29. kolu Serije A.

Mreže su mirovale posle prvih 45 minuta, a već na samom startu drugog dela igre Gabijadini je doveo domaću ekipu u vođstvo od 1:0.

"Neroazuri" iz Bergama su uspeli da tu prednost sačuvaju do kraja susreta, a u 91. minutu i da je dupliraju pošto je Tiriboki postavio konačnih 2:0.

Juventus - Inter 20,45

Tabela: Milan 63, Juventus 56, Lacio 48, Udineze 48, Napoli 47, Roma 44, Katanija 41, Inter 41, Atalanta 37, Bolonja 36, Palermo 36, Kjevo 35, Kaljari 34, Đenova 33, Fiorentina 32, Sijena 32, Parma 31, Leće 26, Novara 23, Ćezena 17

Nastavak na Blic...

Serija A: Atalanta prekinula seriju remija

Izvor: Sportal.rs, 25.Mar.2012

Atalanta je nadigrala Bolonju rezultatom 2:0 u 29. kolu Serije A i prekinula seriju od tri nerešena rezultata. Sa druge strane, gosti su poraženi posle četiri utakmice u kojima su zabeležili po dve pobede i remija.

Nastavak na Sportal.rs...

Dan za remi u Italiji, Lacio i Atalanta jedini pobedili

Izvor: Blic, 25.Mar.2012

Fudbaleri u Italiji odigrali su mečeve u znaku remija, pa je viđeno čak pet nerešnih rezultata u terminu od 15 časova. Minimalan trijumf je upisao Lacio na svom terenu protiv Kaljarija, dok je ranije Atalanta produžila seriju bez poraza na osam utakmica pošto su fudbaleri iz Bergama bili bolji...

Del Pjero i Bufon doneli trijumf Juventusu u "Derbiju Italije"

Jedan od najvećih fudbalskih derbija u Italiji pripao je Juventusu, pošto je "stara dama" golovima Kaseresa i Del Pjera savladala Inter sa 2:0. Ostali mečevi protekli su u znaku remija, pa je viđeno čak pet nerešnih rezultata u terminu od 15 časova. Minimalan trijumf je upisao Lacio na svom terenu...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.