Izvor: Sportske.net, 15.Avg.2020, 22:20

Rusija - Marko Nikolić dobio derbi, Lovren pogodio za Zenit! (video)

Zanimljiv vikend u ruskoj Premijer ligi.
Znate već, tek što je završena sezona u Rusiji, počela je nova, a ovog vikenda na programu su mečevi drugog kola.
Ekipa moskovske Lokomotive našeg Marka Nikolića upisala je i drugu pobedu, ovoga puta u derbiju kola protiv Krasnodara, rezultatom 1:0. Čovek odluke bio je Aleksej Mirančuk, koji je postigao jedini gol u 43. minutu meča.
Stopostotan učinak posle prva dva kola ima i šampoion Zenit, koji je večeras kao gost savladao Rostov sa 2:0. Vođstvo ekipi iz Sankt Petersburga doneo je Azmun u 24. minutu, a trijumf je potvrdio novi štoper Zenita Dejan Lovren, svojim golom u 87. minutu susreta.
Ulogu favorita opravdala je i ekipa CSKA koja...