Runi vratio Mančester na prvo mesto

Izvor: Glas javnosti, 14.Mar.2010, 19:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Runi vratio Mančester na prvo mesto

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas Fulam sa 3:0 u 30. kolu prvenstva Engleske i tako se vratili na prvo mesto tabele Premijer lige. Najzaslužniji za pobedu bio je Vejn Runi, koji je postigao dva gola i namestio jedan.

"Đavoli" su se mučili da postignu gol u prvom poluvremenu, ali je centarfor u prvom minutu drugog postigao pogodak posle dodavanja Nanija. U 84. minutu je posle centaršuta Dimitra Berbatova iz prve šutirao i smestio loptu u mrežu, a minut pre kraja je >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << uzvratio svom saigraču i asistirao mu za gol.

Runi sada ima učinak od 32 postignuta gola u sezoni, a Mančester je sakupio 66 bodova, dva više od Čelsija i Arsenala. Čelsi ima meč manje od rivala. Mančester siti dočekuje Sanderlend i ako pobedi izjednačiće se po bodovima sa Totenhemom na četvrtom mestu.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.