Izvor: B92, 30.Dec.2003, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rukometni Masters: Pobednice iz Lajpciga
Rukometašice Lajpciga pobedile su na drugom rukometnom Mastersu, koji je u utorak završen u tom nemačkom gradu, a Grit Jurak je proglašena za najbolju igračicu.
U finalu, pred oko 5.800 gledalaca Lajpcig je pobedio ljubljansku Krim Elektru sa 32:30, dok je u utakmici za treće mesto Trir savladao hrvatsku Podravku.
Za najbolju igračicu turnira proglašena je Grit Jurak (Lajpcig), najbolji strelac je bila Natalija Derapesko (Krim) sa 30 golova, a najbolji golman Aleksandra Grafer (Trir). Klubovi su dobili po 5.000 evra za učestvovanje na turniru, a za plasman od prvog do četvrtog mesta ekipe su dobile: 12.500, 7.500, 4.500 i 2.500 evra.




